В Бобриці стартував ІIІ Міжнародний скульптурний симпозіум BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE

Бобриця > Новини Бобриці > В Бобриці стартував ІIІ Міжнародний скульптурний симпозіум BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE

Вже традиційний для нашого села BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE проходитиме з 16.09 по 08.10.2021 року. Цьогорічними учасниками симпозіуму стали скульптори Недім Хадзіахметович (Сербія), Александре Попхадзе (Грузія), Рея Марментіні (Іспанія), Олена Додатко (Україна).

Скульптурний симпозіум 2021 року проходить за довільною тематикою, щоб митці мали змогу не обмежувати себе у творчості та втілити у матеріалі свої кращі улюблені форми.

Матеріалами симпозіуму обрано метал та камінь.

Відбір і запрошення митців тривав протягом 3-х місяців. Учасники ІIІ Міжнародного скульптурного симпозіуму BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE мають професійну академічну освіту та є активними учасниками симпозіумів у Німеччині, Iталії, Франції, Чехії, Туреччині, Ізраїлі та інших країнах.

Їх роботи прикрашають парки, сквери та локації різних  міст та містечок від Європи до Сходу.

Поспостерігати за роботою скульпторів можна на території Бобрицького будинку культури, з понедiлка по суботу.

Готові творчі роботи будуть розміщені в оновлених зелених локаціях села Бобриця.

Стартом проекту став Перший міжнародний скульптурний симпозіум в Бобриці (Bobrytsia sculpture symposium) у 2015 році. Три тижні на території Арт-кампусу «Рибгосп» відомі скульптори з України, Болгарїі та Грузії (О. Дяченко, В.Татарський, В.Волосенко, Р.Димитров; В.Жикія) працювали над об’єктами і спілкувались на відкритих івентах з місцевими жителями і гостями. Першою локацією , де розмістили 5 скульптур з граніту та піщанику став центральний сквер.

 

home Думай глобально, дій локально