Напередодні Дня Святого Миколая жителі Бобриці перетворилися на Миколайчиків

Бобриця > Новини Бобриці > Напередодні Дня Святого Миколая жителі Бобриці перетворилися на Миколайчиків

Напередодні Дня Святого Миколая 6 родин з Бобриці та два комунальних підприємства перетворилися на Миколайчиків та взяли участь в благодійному марафоні «БлагоДій». 
Напередодні Дня Святого Миколая жителі Бобриці стали Миколайчиками

БлагоДій – це тиждень добрих справ, під час якого родини мають виконати 5 добрих справ: допомогти тваринкам, природі, людині, громаді та собі. З ідеєю благодійного марафону Бобрицький фонд «Розвиток та Благоустрій» взяв участь в конкурсі мінігрантів до Щедрого Вівторка за фінансування Благодійного фонду Zagoriy Foundation. Конкурс мінігрантів до Щедрого Вівторка покликаний підтримати найкращі благодійні ініціативи, які спрямовані на збільшення кількості людей, які долучаються до благодійності у легкий та креативний спосіб. Й ідея Благодійного марафону «БлагоДій» перемогла та отримала від Zagoriy Foundation фінансування в розмірі 24 900 грн. на організацію марафону. 

З 11-го по 18-те грудня 6 родин та два комунальні підприємства (Комунальне підприємство "Бобриця" та Комунальне підприємство "Громадський захист") виконали близько 26 добрих справ, а саме:

-          Змайстрували 5 годівничок для пташок.

-          Здали більше 30-ти кілограмів вторсировини.

-          Допомогли 5 сім'ям села, які опинилися в складних життєвих обставинах: допомога була ліками, дровами, передали пральну машинку, речами та солодкими подарунками.

-          Зробили благодійний внесок на розвиток діяльності Бобрицьких організацій:

           ЗДОРОВА БОБРИЦЯ - 100 ГРН.

           КП "БОБРИЦЯ" - 1750 грн.

           БФ "Розвиток і Благоустрій" - 500 грн.

-          Зібравшись разом прикрасили різдвяну ялинку, таким чином підтримавши місцеву традицію і створивши святковий настрій собі та односельцям.

Щиро дякуємо всім учасникам благодійного марафону за справжнє диво, диво щедрості і безкорисної допомоги. Та бажаємо вам в наступному році душевної радості, миру в домі та побільше сімейних вечорів.

Щедрий Вівторок — міжнародний благодійний рух, який є частиною GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім'ї Загорій досвід благодійництва, — що дозволяє робити вражаючий внесок в розвиток України. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.

 

home Думай глобально, дій локально