Музей

Бобриця > Музей

Музей етносу та історії с. Бобриця був відкритий у 2010 році. Уся експозиція музею зібрана та організована Ковальчуком Миколою Андрійовичем –завідувачем нинішнього музею. Він дослідив історію родів рідного села,розпочинаючи з 1750 року, дякуючи Державним архівам Київської області та Історичному архіву історії України. Саме він створив родове дерево села, всіх його родів, починаючи з перших поселенців-козаків: Потапенків, Ігнатенків та Яковенків (з 1648 року), доби Великого Богдана. Робота ця продовжується і нині.

Експозиція музею налічує 5500 світлин з історії Бобриці, Білогородки,Забір'я, Жорнівки, Будаївки, Луки - історію цих сіл неможливо розірвати,настільки вони пов'язані віковими узами розвитку родів. В експозиції музею 25строїв Українського Подніпров'я, близько сотні вишиванок та рушників, предмети побуту, військові реліквії, відомості про тих, хто творив ратну славу рідного краю, розпочинаючи з давніх-давен. Уся експозиція займає 5 кімнат.

Музей працює у суботу та неділю з 9:00 до 14:00. Екскурсії можна замовити у вихідні та будні за телефоном: +38 099 158 6199, Микола Андрійович Ковальчук.

  

home Думай глобально, дій локально