11-го грудня в Бобриці стартує благодійний марафон БлагоДій!

Бобриця > Новини Бобриці > 11-го грудня в Бобриці стартує благодійний марафон БлагоДій!

Запрошуємо жителів Бобриці долучитися до Благодійної акції та зробити собі Казковий різдвяний настрій до Дня Святого Миколая.  

Бобрицький фонд "Розвиток та Благоустрій" за підтримки Zagoriy Foundation започатковує сімейну традицію в Бобриці - БлагоДій та запрошує приєднатися до акції родиною та з друзями. БлагоДій - це благодійний марафон до Дня Свтятого Миколая, під час якого родини та друзі протягом тижня виконують 5 благодійних справ та діляться цим в соціальних мережах - https://www.facebook.com/BlagoDiy_2021/?ref=page_internal 
 
Все, що потрібно, це на тиждень стати Святим Миколайчиком та виконати 5 благодійних справ:
Початок акції: 11 грудня
Завершення: 18 грудня
 
5 благодійних справ, які потрібно виконати:
1. Для тваринок - Змайструвати будиночок чи годівничку для тваринок чи пташок. Розмістити їх в лісі чи на території села.
2. Для природи - Здати від 5 кг вторсировини (приносьте в офіс КП "Бобриця").
3. Для людини - Зробити будь-яку добру справу для жителів села Бобриця, які опинилися в скрутних життєвих обставинах (перелік осіб, які були б раді вашій допомозі та перелік добрих справ, які можна для них зробити дізнавайтесь за тел. 096-471-75-40 Viber або Telegram).
4. Для громади - Зимова толока: збираємося 18-го грудня о 12:00 в сквері біля музею та влаштовуємо barbershop нашим деревам, обрізаємо зайві гілочки.
5. Для спільного блага - Зробіть благодійний внесок на будь-яку суму на одну з трьох Бобрицьких організацій (Бобрицький благодійний фонд "Розвиток та Благоустрій", КП "Бобриця", Здорова Бобриця - реквізити для благодійного внеску за тел. 096-471-75-40 Viber або Telegram).
 
Кожне завдання потрібно виконувати спільно сім'єю, робити фото та викладати в Facebook чи Інстаграм з хештегами #БлагоДій та #ЩедрийВівторок
 
18-го грудня всіма учасниками акції збираємося на спільне святкування успішного завершення акції!
 
БлагоДій впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation в рамках проєкту #ЩедрийВівторок.
#ЩедрийВівторок — міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.
 
Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім'ї Загорій досвід благодійництва, — що дозволяє робити вражаючий внесок в розвиток України. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.

 

home Думай глобально, дій локально