Новини проекту «Долина двох рік» - перший готель в Бобриці

Бобриця > Новини Бобриці > Новини проекту «Долина двох рік» - перший готель в Бобриці

Зустрічайте першу ластівку в реалізації розвитку економіки в Бобриці. Напрямок рекреації та туризму є екологічним та фінансово прибутковим. Власники готелю – бобричани, які в найближчій час зареєструють ФОП та платитимуть податки в місцевий бюджет. В наступному випуску газети познайомимо вас з ще одним готелем в Бобриці, який відкриє свої двері до Нового року.

Zabrody — це невеличкий сімейний апарт-готель в мальовничому куточку Бобриці.
Щоправда, слово «готель» — це не зовсім про нас. Скоріше — зелена садиба. Саме так визначається наш будинок за туристичною класифікацією закладів, що надають туристичні послуги з проживання.

Ідея побудувати щось на кшталт готелю, з’явилась ще дуже давно, більше 15 років тому. Довго виношувалась, кілька разів трансформувалась. І ось цього року вперше, ми змогли запропонувати туристам відпочити в нашому селі в комфортабельних апартаментах у власному будинку. Зелена (або ще її кличуть гостинна) садиба — це власне домогосподарство, в якому господарі надають окреме житло (кімнати, апартаменти) у своєму будинку; пропонують фермерські продукти власного виробництва або локальних фермерів, годують або надають можливість самостійного приготування їжі.

Чому така назва — Забро́ди? Так часто кличуть містян, які переїхали жити до села... забрели, так би мовити) Проте не варто ображатись на таке прізвисько. От нам, наприклад, дуже подобається. Ми щасливі, що забрели сюди. І гостям нашим пропонуємо забрести на відпочинок — ось так і виникла назва.

Для відпочинку цього року ми пропонуємо два види апартаментів, розрахованих на одну-дві родини. За побажанням гостей, готуємо сніданки. Більшість продуктів купуємо в селі. Це смачно, надійно та цікаво для туриста. Кожні апартаменти мають власну кухню та санвузол.

 

Паралельно продовжуємо ремонт ще в двох апартаментах. Тож всього чотири номери під здачу. До речі, це дуже цікаво та приємно відчути себе надавачем туристичних послуг, приймати гостей, радіти, що їм затишно та комфортно. Особливо приємно, коли до тебе повертаються або приїздять за відгуками. Це надихає та мотивує.

Бобриця дуже приваблива для туристів. Особливо для жителів столиці. Адже розташована зовсім близько до Києва, тож до нас приїздять родини на вихідні або просто на кілька днів. Також ми готові здавати житло і на більш довгий період. Наприклад, цього літа у нас проживала родина два місяці. Поки тато працює в місті, діти з мамою та бабусею відпочивають на свіжому повітрі, гуляють лісом, купаються в бобрицьких озерах.

Ми обожнюємо життя в Бобриці. Тут прекрасно в будь-яку пору року. В теплий період - велосипедні прогулянки вздовж каскаду озер, лісами та луками, від Бобриці до Забір‘я, Дзвінкового або навколо Музич. Восени прогулянки пряним лісом, пошуки грибів. Взимку — бігові лижі, та й просто сам казковий ліс, його тиша, його спокій — це те, що шукає стомлений від метушливого міста турист. А насичене подіями життя в Бобриці з її ярмарками, змаганнями, мистецькими заходами — це ж просто туристична Мекка для киян!

 

Слідкуйте за нами на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/Zabrody/

Власниця готелю:

  

home Думай глобально, дій локально