Здай макулатуру - підтримай українську армію

Бобриця > Новини Бобриці > Здай макулатуру - підтримай українську армію

1 березня 2015 р. в неділю запрошуємо вас взяти участь в акції по збору макулатури в підтримку українських військових. Якщо у вас вдома, в офісі, на складі, в гаражі або будь-де в іншому місці є макулатура - приносьте за адресою: с. Бобриця, центральна площа біля магазину та церкви.  

- Час проведення 11:00-16:00.

- Організатори: Фонд «Розвиток та благоустрій», Сільська рада

- Контакти: Бобриця - (067) 239 83 70 Тамара Сухенко

- Якщо ви хочете приєднатися до такої ж акції в Києві 28 лютого – запитайте адреси у Андрій Мишастий -  (063) 572 33 59.

Попередні звіти - переглянути тут і тут

Протягом 5 місяців 2014 року зусиллями волонтерів Голосіївського району було зібрано більше 18 тон макулатури (більше 20 тис грн). На ці кошти було закуплено медикаменти, теплі речі, продукти до: Центральний військовий шпиталь на Печерську, 128 бригада (Закарпаття), ВЧ А3435 СМТ Десна, 72 ОМБР (Біла Церква), 95 бригада (Житомир), 80 бригада (Львів) та ін.

Інформацію про потреби та звіти про витрачені кошти дивіться на сторінці Волонтер 22 - переглянути тут

В Україні для переробки використовується лише близько 650 тис. тонн макулатури зібраної в України, хоча існує можливість збирати 1,5 млн. тонн. Ось і виходить, що сотні тисяч тонн цінної вторсировини згнивають на смітниках і звалищах (без доступу кисню цей процес триває декілька років), а українські підприємства закуповують додатково в Росії, Туреччині та Європейських країнах необхідну для виробництва паперу й картону макулатуру. Фахівці підрахували, що для того щоб отримати всього одну тонну деревної целюлози потрібно не тільки до шести куб. м. деревини, але й не менше 350 куб. м. води і до 2000 кВт / год електричної енергії. Сьогодні вітчизняні підприємства, при виробництві паперу і картону на 60% використовують вторинну сировину. 

Отже, одержуючи з макулатури такий необхідний всім нам папір, люди не тільки зберігають ліси, але також економлять воду і енергію. А це означає, що скорочується кількість шкідливих відходів і зменшується загальне забруднення навколишнього середовища.

home Думай глобально, дій локально