Казкове село Бобриця – переможець в номінації Eco community of the Year 2019

Бобриця > Новини Бобриці > Казкове село Бобриця – переможець в номінації Eco community of the Year 2019

В грудні журнал «Екодрайв» провів церемонію нагородження переможців «Екодрайв 2019» в 5-ти номінаціях.

Нагорода «ЕкоДрайв 2019» - це нагорода, яку редакція вручає за внесок у розвиток електромобільності та екоінновацій, які рухають Україну у напрямку стійкого розвитку. Експертна рада редакції віддає перевагу саме впливу на розвиток всього електромобільного та екоспільноті. Тому нагорода «ЕкоДрайв 2019» – це не лише нагорода, а ще звернення уваги на ініціативи з найбільшим потенціалом змін. Серед претендентів на номінацію «Екоспільнота» були також «Асоціація інвесторів і роботодавців України» та EV-UA - Українська асоціація учасників ринку електромобілів. Бобритчани мають чим пишатись, бо отримали перемогу серед гідних суперників.

Переможці в номінаціях:

- Продукт року (електромобіль Audi e-tron)

- Служба року (бренд YASNO E-mobility)

- Інновація року (компанія The Sustainables)

- Екоспільнота року (Казкове село Бобриця)

- Екоособа року (Євгенія Аратовська, голова громадської організації та засновниця соціального підприємства «Україна без сміття»).

Отримуючи нагороду, Роман Іваненко та Олександр Король, наголосили:

«Ми, в Бобриці, об'єднали зусилля небайдужих людей і крок за кроком розвиваємо суспільство, яке може бути і стійким, і самодостатнім, і при цьому жити в гармонії з природою. Наш традиційний ярмарок, який ми проводимо на новій сучасній центральній площі - саме такій, як в маленьких європейських містечках - це і майданчик для крафтового виробників, і локація для виставки електрокарів і інших екологічних видів транспорту. Приїжджайте на наші івенти - і ви самі все побачите!»

Головний редактор журналу «ЕкоДрайв», Олексій Погорелов:

«Працюючи з великою кількістю інформації, випускаючи журнал та організуючи виставки, дискусії та конференції, «ЕкоДрайв» бачить, наскільки багато в Україні прекрасних та ефективних ідей, проектів та реалізацій. Гідних заохочення та інформаційної підтримки, але часу розповісти про всіх, на жаль, дуже мало. Тому ще багато гідних нагороди проектів залишились поза фіналом. Ми будемо про них розповідати наших інших заходах. Але сьогодні відмічаємо тих, чий внесок надихнув наше експертне журі.»

 

   

home Думай глобально, дій локально