Дивогонка по-бобрицьки

Бобриця > Новини Бобриці > Дивогонка по-бобрицьки

13 жовтня в рамках святкування Дня Бобриці відбулись Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка». Це були перші дитячі велозмагання в Бобриці! Дивогонка по-бобрицьки

Організаторами змагань в Бобриці виступили представники селищної Громади - це активні батьки: Олена Палій, Наталія Череднік, Христина Ільків, а також влонтери: Олександра Пономарчук, Вікторія Поліщук та Юлія Прийма.

Близько 50 учасників велоперегонів - діти віком від 2 до 6 років. 8 стартів, кожен у відповідній віковій категорії. В кожному заїзді було визначено головних переможців. Проте й тих, хто програв, не було - всі діти отримали медалі, грамоти та призи! Такі щасливі та задоволені піднімались на п’єдестал, приймали вітання вболівальників та радісних батьків!..
А починалось все з хвилювань на старті, метушні, тривоги та збентеження. Ось ведуча оголошує старт першої команди. На старт... Ноги на педалі... Увага! Кермо вже палає під маленькими долоньками... Руш! В очах запалали вогники і дітвора чимдуж помчала підкорювати 100-метрову дистанцію.
Хвилюючі секунди перед фінішом і ось вони - перші три переможці і гучні оплески вболівальників! Це незабутні емоції для всієї родини.

Доречі, до участі допускались учасники на двуколісних та триколісних велосипедах, біговелах, самокатах та велосипедах з додатковими колесами. І якщо транспортний засіб було освоєно раніше 2-ох років, то такі діти також долучались до участі.

- Метою заходу являється популяризація велосипедного спорту та велотуризму серед дітей, активного та здорового образу життя, - говорить один з організаторів події, жителька Бобриці та мама 2-річної Ніколь, Олена Палій (від редак.), - Дивогонка відбувається щороку в багатьох населених пунктах України. І цього року вона вперше відбулась в Бобриці!
- Як відомо, до змагань долучилось близько 50 учасників від 2 до 6 років. Які прогнози були в організаторів? Чи виправдались очікування по кількості зареєстрованих до участі дітей?
- Для такої обмеженої вікової групи це чудовий показник. Ми дуже раді, що було стільки учасників. Це діти з нашого села, а також гості з Білогородки, Боярки, Забір‘я, Жорнівки та інших сусідніх сел. Чимало будо учасників з Києва, причому як новачків, так і чемпіонів попередніх змагань.
- Наскільки технічно складно підготувати такий захід? Як мами впорались з таким завданням?)
- Підготувати такий захід непросто. Потрібна команда волонтерів для контролю всіх точок, прийому заявок, реєстрації учасників, фіксування результатів, в решті-решт, нагородження учасників. Ми плануємо в подальшому проводити такі велозмагання і залюбки запрошуємо в нашу команду організаторів активних людей, яким цікаво було би долучитись до чогось важливого, масштабного та корисного, отримати новий цікавий досвід. Волонтером бути круто, тому всі до нас! - запрошує Олена.

Подія відбувалась за підтримки головного партнеру Дивогонки - магазину велоспорядження VeloOnline, Бобрицького сільського благодійного фонду «Розвиток та благоустрій», а також TM Cube, Polisport, Tersus та смачного спонсора події - ТМ ЕКОПЕКАРНЯ - надійного партнера Бобрицького ярмарку.

В планах в організаторів залучити більше дітей віком від 2 до 18 років з відповідними дистанціями 100м, 400м, 1км та більше.

Дивогонка - це поєднання спортивних змагань та активного відпочинку для всієї родини. І Бобриця стала частиною цього проекту всеукраїнського масштабу!

^
^
^
LOADING...
     
     
     
^
^
^
LOADING...
     
     
     
^
^
^
LOADING...
     
     
     
^
^
^
LOADING...
     
     
     
^
^
^
LOADING...
     
     
     
^
^
^
LOADING...
     
     
     

         

 

home Думай глобально, дій локально