День Бобриці 2018

Бобриця > Новини Бобриці > День Бобриці 2018

Як Бобриця святкує свої іменини? - Насичено, яскраво, гостинно та дуже смачно!
День Бобриці

У жовтні жителі села, а також сусіди з навколишніх населених пунктів та  гості столиці відзначали головне свято села — День Бобриці.
Традиційно в цей день святкуюємо й суміжні свята: День Українського козацтва, День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.
Розпочалось святкування з Бобрицького ярмарку, на якому цього разу було представлено великий асортимент козиних сирів, натуральних ковбас, домашньої копченої риби, медових продуктів, випічки, солодощів, овочів та фруктів. Різноманітним був вибір виробів хендмейд: прикраси з живих рослин у смолі, головні убори, в’язані іграшки, мереживо, натуральне мило та конопляні губки, сувеніри, дерев’яні вироби тощо. Вибір на будь-який смак! Доречі, це був завершальний ярмарок 2018 року. Новий сезон розпочнеться, як завжди, навесні з першим теплом та квітами.

Об 11:30 розпочалась концертна програма. Ведуча цього дня, талановита й творча бобричанка Катерина Гаврилюк, запросила першого учасника, Романа Борсука, який відкрив концертну програму віртуозною грою на саксофоні.
Дивогонка в Бобриці Паралельно з музичним виступом в рамках святкування Дня Бобриці розпочались дитячі Всеукраїнські   велоперегони «Дивогонка». Діти віком від 2 до 6 років наввипередки долали дистанцію в 100м по вулиці   Шкільній. Близько 50 учасників змагань, 8 стартів різних вікових груп. Всі діти отримали медалі, грамоти та   подарунки і щасливі побігли розважатись в інтерактивну зону, де на них чекали атракціони, майстер-класи з   гончарного ремесла, декорування пряників, стрільби з лука, катання верхи на конях, анімаційна програма   тощо.

 Для дітей старшого віку, від 6 до 10 років, відбувся турнір з Бейблейд. Бейблейд — це популярна сучасна   іграшка, що нагадує дзиґу. Один з критеріїв оцінювання учасників та їх девайсів, щоб «дзиґа» якнайдовше   крутилась на спеціальному полі поруч із суперниками. Двадцять спритних та завзятих учасників, запекла   боротьба. І ось, врешті-решт переможців визначено: 3 місце посів Грисюк Андрій (8 років), 2 місце —   Кузнецов Влад (6 років), і 1 переможне місце посів Гончаренко Олег (8 років)! Щаслива малеча отримала   свої подарунки та незабутні враження. 

 А концерт тим часом продовжувався. Один за одним на сцену виходили талановиті артисти, музики, співаки, етно-колективи. Особливо гостей вразив цирковий номер учнів Шпитьківської школи мистецтв: діти виступали на ходулях та моноциклах, жонглювали та демонстрували гімнастичні трюки.
Урочисту частину дня відкрив Бобрицький дитячий театральний колектив «Дивограй», художній керівник Людмила Іванівна Корчак. Бобрицький нардний етно-ансамбль
Після виступу талановитих артистів на сцену вийшов Голова Бобрицької сільської ради Король Олександр Григорович зі святковим привітанням бобричанам. Олександр Григорович привітав усіх немовлят Бобриці та їх батьків з народженням та нагородив   медалями, грамотами та подарунками. Також зі святом бобричан привітали запрошені гості з Києво-Святошинської районної адміністрації. Урочиста частина програми завершилась яскравим виступом Бобрицького   народного фольклорного ансамблю «Співучі голоси», музичний керівник Казимір   Олександрович Урбатіс. 

Проект  В цей день жителі та гості Бобриці долучились також до проекту «Спільнокошт», метою якого є придбання подрібнювача гілок в комунальне підприємство «Бобриця», щоб усі жителі села могли легко заготовляти мульчу для своїх власних потреб. Акція пройшла успішно. Учасники підтримали проект і до того ж прийняли участь у лотереї з призами від наших ярмаркарів. Проект ще не завершено, збір коштів продовжується. Тож потрібна підтримка усіх жителів села, щоб в найближчий час Бобриця обзавелась власним щіпорізом, таким чином зменшивши спалювання гілок і задимлення навколишнього середовища.

Ну, а святковий вечір продовжили музичні колективи «Коралі», співачка Руслана Лоцман, гурт «Дуліби», шоу на гітарі Flame, музичний проект Ніколи Катаєва та українського богатиря Юрія Гори, а звершив концертну програму український рок-гурт “Chant Moulin” та Юрій Шнайдер.

Хочеться подякувати всім гостям, що були з нами в цей теплий сонячний день! Дякуємо Голові бобрицької сільської ради Олександру Григоровичу Королю за активну участь в організації події. Дякуємо учасникам, артистам, волонтерам, КП «Бобриця», Громадському формуванню «Бобриця» та всім-всім, хто долучився до створення святкової атмосфери, безпеки, порядку та чистоти навколо!

      
Турнір з Бейблейд     

 

home Думай глобально, дій локально