Давайте знайомитись. Люди, чиї руки підтримують красу Бобриці

Бобриця > Новини Бобриці > Давайте знайомитись. Люди, чиї руки підтримують красу Бобриці

Працівники нашого комунального підприємства: Валерій, Леонід, Олександр, Тетяна. Їх робота - чи не найважливіша в селі, тому їх має знати кожен бобричанин.КП Бобриця
Майже без всього іншого можна уявити нормальну життєдіяльність Бобриці, але без КП – аж ніяк. Перелічити все, що вони роблять – мабуть, неможливо. Бо, крім основної роботи, з’являються там, де потрібна допомога в різноманітних справах. Прибирають сміття на вулицях, обрізають аварійні гілки, саджають дерева, кущі та квіти, косять траву на газонах, вивозять з дворів мішки з побутовим сміттям, фарбують, білять, поливають, ремонтують, перебирають вторсировину, розчищають сніг, монтують та демонтують намети для наших ярмарків, готують все для свят, потім ще й прибирають за нами. Де щось трапляється – теж завжди викликають КП, не дивлячись – вихідний чи ні. І вони роблять те, що потрібно.
Бачимо гарні доглянуті газони та квіти в центрі села, на нас не падають старі дерева та гілля, наші діти грають на безпечних майданчиках – це здається нам нормальним та очевидним. Але це не робиться саме по собі, за всім цим стоїть кропітка праця робітників нашого КП. І це – при нестачі робочих рук, коштів та техніки. Треба про це пам’ятати, коли інколи сваримось, що щось не зробили, а щось зробили недостатньо швидко.
На запитання до Леоніда та Олександра - які плюси та мінуси в роботі? Чи важко? – хлопці відповідають, що ця праця їм до вподоби. Льоня не уявляє себе на заводі чи фабриці. Йому подобається, що працює саме тут, в Бобриці, має справу з технікою, робота завжди різноманітна, на свіжому повітрі. Олександр приїхав з Черкаської області, каже - зручно, що житло безкоштовне, не треба їздити. Роботу важкою не вважає: якщо ти не «білоручка», то це звичайна робота для чоловіків. З мінусів: хотілось би, звичайно, трохи більшу зарплатню. Враховуючи важливість того, що роблять для нас усіх, – вони на те заслуговують.
Як висновок: є робота, яку треба обов’язково зробити, але яку ми самі не дуже хотіли б робити, бо брудна та важка. Але хтось мусить, і її виконують робітники Бобрицького КП. Хочеться висловити слова подяки та поваги працівникам нашого комунального підприємства, та його директору, Володимиру Васильовичу. Давайте підтримувати, допомагати та, звичайно, прибирати після себе, щоб не додавати їм зайвої роботи.
P.S. Нещодавно до команди Бобрицького КП приєдналось ще двоє робітників: Роман та Володимир . Раді їх привітати! Сподіваємось, вони відчуватимуть нашу подяку та повагу до їх праці на благо нашого села.

                                                                                                                                                                                                                        Автор: Катерина Котлярська

  
                                                                                                                                                                                         

home Думай глобально, дій локально