BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE 2020

Бобриця > Новини Бобриці > BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE 2020

Симпозіум BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE 2020 залучає міжнародну арт-спільноту поєднати твори природи та людини!

З 10.09 по 27.09, на території арт-кампусу в селi Бобриця, скульптори з України, Угорщини та Ірану: Влад Волосенко, Міклош Штець, Золтан Баланій і Баграм Абдоллахі будуть працювати над створенням об’єктів мистецтва.
Учасники симпозіуму мають місію доторкнутись до української культури: створити в контексті простору українського села скульптури та інсталяції, які надалі сформують унікальний образ села Бобриця!
Створені в рамках симпозіуму роботи, будуть розміщені на території улюблених місць відпочинку гостей та жителів села, а також на в’їзді до Бобриці.
Проект має звернути увагу місцевих жителів на важливість візуального образу і аспекту краси у змінах, що вносить людина в навколишній простір, підкреслити важливість гармонійної взаємодії людини та природи.
Вплив проекту має поширитися не тільки на місцевість, але й на тисячі інших малих громад, як такий, що формує іншу систему цінностей у підході до створення громадських просторів в населених пунктах.
У кожного бажаючого буде нагода поспілкувались з митцями на відкритих івентах, в рамках симпозіуму, про які розповімо пізніше.
Слідкуйте за новинами на нашій сторінці та долучайтесь до змін у публічному середовищі країни!

home Думай глобально, дій локально