Бобрицький ярмарок

Бобриця > Новини Бобриці > Бобрицький ярмарок

 В суботу 18-го травня відкриваємо третій сезон Бобрицького ярмарку! У нас "СВЇЖАЧОК" — знайома та звична назва весняного ярмарку. Після зими вже є перша весняна зелень, редиска, полуниця, козячі та коров’ячі сири з першого травневого молока, саджанці декоративних рослин та квітів, а в повітрі — свіжість та оптимізм... Більшу частину ярмаркових місць займуть наші традиційні учасники: виробники продуктів та непродовольчих товарів Київської області.

Вже традиційно ми пропонуємо вам прокат кошиків та пледів. Сільський сімейний пікнік з товарами, купленими на ярмарку (до озера пішки 10 хвилин), — реальний план на ярмаркову суботу. Можна і на велосипеді :) Катнути лісовими стежками, спіймати теплий вітерець вздовж озер, відчути себе учасниками квесту, шукаючи фігурки з бобрами, які ховаються на вулицях села — теж хороший суботній план.

На нашій «Сцені під соснами» з 12-ої години музика просто неба. Це юні таланти, творчий шлях яких тільки розпочинається, музичну програму опублікуємо згодом. До музики на "Сцені під соснами" — лекторій. Резиденти Бобрицького ярмарку про свої історії в діалогах з ведучим. Буде цікаво!

Час роботи ярмарку (торговельні ряди) — з 11:00 до 15:00, фуд корт під соснами та розважальна зона працюватимуть до 19:00. Серед різноманітного меню: кава та кавові напої від професійного баріста, крафтове пиво з місцевої броварні, апетитне мангал-меню, хачапурі, піта, бургери та інше.
На малечу чекає зона з аніматорами: творчі майстер-класи, конкурси, змагання, екскурсії на еко-ферми, пінг-понг та багато іншого.

Слідкуйте за новинами "СвЇжачка" на сторінці події і до зустрічі на Бобрицькому ярмарку! ;)

https://www.facebook.com/events/864407343920084/

#Бобрицькийярмарок#казковеселоБобриця#СвЇжачок2019#ДеньВуличноїМузики

home Думай глобально, дій локально