8 липня відбувся Бобрицький ярмарок «на Купала»

Бобриця > Новини Бобриці > 8 липня відбувся Бобрицький ярмарок «на Купала»

8-го липня відбувся Бобрицький ярмарок «на Купала». Ярмаркували на центральній площі понад 50 учасників з органічними продуктами та товарами власного виробництва. На свято з’їхались гості з навколишніх сіл та міста Києва.

З нагоди свята Івана Купала ярмаркова площа була прикрашена листям папороті та польовими квітами. Кожен охочий міг сплести собі вінок зі свіжих польових квітів або придбати вже готовий.

Під час ярмарку для дітей було проведено тематичну пізнавально - розважальну програму на тему «Купальські розваги», а також екскурсія на еко-ферму Шеветовських. Малеча отримала дегустаційний набір ягід, а найфартовіші виграли книгу про природу, як згадку про казкову природу села Бобриця. 

Серед дорослих розваг була новинка – гра в крокет. Для гри використовувався найкращий газон села. Впродовж ярмарку гості змагались один з одним або пара на пару. Гра виявилась дуже захопливою для дорослих та малих.

До автопарку електрокарів на ярмарку додався Nissan Leaf, а від компанії «EcoDrive» був новий електроборд.

Атмосферу свята задавав виступ - гурту «Чіп», який запалив вогонь в серці кожного гостя.

На фудкорті гостей годував ресторан «Кіфлік» із закарпатськими делікатесами, а також справжньою вуличною їжею – бургерами по закарпатськи. Також були представлені наші традиційні учасники з мангал-меню, морозивом, попкорном та солодкою ватою.

Наступний ярмарок відбудеться 12 серпня – «Big Apple Fest».  Ви матимете можливість придбати сезонну продукцію: зокрема свіжі сливи та абрикоси, яблука та груші, виноград, мед та сир, познайомитись з виробниками, що працюють в сусідніх населених пунктах.

       

    

home Думай глобально, дій локально