Бобрицький спільнокошт

Бобриця > Новини Бобриці > Бобрицький спільнокошт

  13 жовтня, під час святкового ярмарку, був розпочатий збір коштів на промисловий щепоріз, що переробляє деревину на мульчу. Придбання щепорізу дасть змогу вирішити декілька проблем. Про них розповідаємо нижче.

Навесні та восени, під час обрізки дерев та кущів, у багатьох мешканців села постає проблема зайвої деревини. Гілля дерев та кущів спалюють, а разом з ним часто горить і сміття, отруюючи повітря. Таку ж проблему має і КП Бобриця при зрізанні аврійних дерев: стовбур іде на дрова, а купу гілля та листя робітники КП вимушені спалювати.Щепоріз

Водночас купуємо в магазині мішки мульчі, яка необхідна для багатьох корисних речей: мульча зменшує випаровування вологи, оберігаючи грунт від пересихання, не дає утворювати земляну кірку, створює додатковий захист від перепаду температур, зменшує кількість бур’янів, сприяє розмноженню корисних комах, ще й несе декоративну функцію. До того ж, з неї виходить гарний компост – добриво, набагато багатіше за складом від золи.

Ця мульча виготовляється саме з того гілля, що ми спалюємо – шляхом його подрібнення. 
Саме таку послугу - утилізація зайвої деревини з одночасним виготовленням корисної мульчі – зможе надавати бобрицьке КП жителям села. Для максимальної зручності, подрібнення буде проводитись на подвір’ї замовника, або за його воротами, по вказаній адресі.

На ярмарку було зібрано 6 644 гривні, але збір коштів триває. Хто готовий долучитись до спільнокошту – можете занести гроші на щепоріз до будинку КП (що напроти сільради), або перерахувати на карту Приват-банку 5168 7551 0355 0535, отримувач Балан Катерина, з позначкою «на щепоріз».

Зміни навколо нас можливі лише завдяки нам самим. Давайте змінювати наше село на краще!

щепоріз  

 

 

home Думай глобально, дій локально