Бобрицький кінофестиваль 2.0

Бобриця > Новини Бобриці > Бобрицький кінофестиваль 2.0

22-23 червня відбувся Bobritsa Film Festival 2019 - кінофестиваль, в маленькому селі Київської області, який народився лише минулого року та встиг вже трохи вирости і стати міжнародним.

Bobritsa Film Festival було започатковано в 2108 році громадою села Бобриця за участю Бобрицького сільського благодійного фонду “Розвиток та благоустрій”, Бобрицької сільської ради та представників громади.

Фестиваль було зареєстровано в міжнародній системі Filmfreeway. Цього року в конкурсній частині взяли участь 23 роботи з 15 країн світу. На самому фестивалі та в журі були режисери з інших країн світу.

Склад журі, до речі, теж був зірковий - серед них були володарі премій і відзнак інших фестивалів - режисери  Чад Грасіа і Марися Нікітюк, тому вони в повній мірі могли застосувати власний досвід.

Переможцями конкурсної програми стали:

  1. Home Games ( “Домашні Ігри”) - документальний фільм, режисер Аліса Коваленко, продюсери Stephane Siohan, Maxym & Valentyn Vasyanovych, Україна.
  2. Bad Bad Winter (“Так собі зима”) - повнометражний художній фільм, режисер і продюсер Ольга Коротко, Казахстан.
  3. Spaced Out - студентська робота (короткометражний фільм),  режисер Anna Gamarnik, США.
  4. Your Eyes, Will I Ever - анімаційний фільм,  режисер Félicien Colmet Daâge, Франція.
  5. Fishnet and the fish - короткометражний фільм, режисер Ali Nikfar, Іран.

Переможці отримали статуетки Бобра ручної роботи (жодна з них не повторюється) та грошові винагороди.

Двоє з п'яти призерів - режисери  Аліса Коваленко і Анна Гамарник були присутні на церемонії нагородження і змогли особисто отримати призові статуетки. Анна для цього прилетіла з США та була в Україні вперше.

Приз глядацьких симпатій отримав фільм "Dzidzio Перший раз", який був вручений продюсеру фільму Діані Юраш.

Окрім фільмів переможців було показано ще 14 фільмів українського (або копродукційного з Україною) виробництва. Жоден з фільмів не лишив гладача байдужим, кожен знайшов щось на свій смак. Загалом було показано 19 робіт.

Відкривав кінофестиваль Bobritsa Film Festival 2019, голова Державного агенства України з питань кіно - Пилип Іллєнко.

Фестиваль відвідали також такі відомі продюсери, як Ігор Савіченко, Діана Юраш,  режисери Марися Нікітюк, Чад Грасія, видатний мистецтвознавець, історик, публіцист - Вадим Леонтійович Скуратівський.

Окрім перегляду фільмів глядачі могли поспілкуватися з режисерами та продюсерами на творчих зустрічах та взяти участь у  майстер-класі по професійному гриму від художника по гриму Оксани Мойсеєвої.

Дітей забавляли професійні аніматори. Була можливість зробити фото з мімами, Халком і Деревом Грут - персонажами фільмів кіностудії Marvel.

Відвідувачі мали можливість насолодитись смачною їжею і напоями на поляні для пікніку, купити сувеніри на Бобрицькому ярмарку, а ввечері потанцювати під запальний DJ-set від Віталія Кириченко і Вадима Зюбіна. Закривала фестиваль церемонія нагородження переможців зі святковим фейєрверком і ігристим вином.

Вже встановлені дати, коли відбудеться Bobritsa Film Festival в 2020 році - 20-21 червня.

Фестиваль обіцяє бути ще більш цікавим і масштабним.

До зустрічі у наступному році!

  

 

home Думай глобально, дій локально