12 серпня Big Apple Fest на Бобрицькому ярмарку

Бобриця > Новини Бобриці > 12 серпня Big Apple Fest на Бобрицькому ярмарку


Дорогі майбутні гості!

У серпні в Україні традиційно святкують Яблучний Спас. В Бобриці ми єднаємо локальні традиції з сучасним світом. Ми згадали, що яблуко в світі в першу чергу асоціюється з Нью-Йорком - місто має прізвисько "BIG APPLE". І вирішили трохи побешкетувати :)

То ж цього разу у #казковеселоБобриця в серпні тематичний Бобрицький ярмарок "BIG APPLE FEST"!

Вас чекають всі яблука світу – щойно достиглі яблучка з українських садов44444б

их господарств, яблучні пироги, презентація та розіграш продукції компанії «Apple», музичний супровід - хіти романтичних ньюйоркців в сучасній обробці.

І, як завжди: неймовірна природа, локальні виробники продуктів та приємна атмосфера на центральній площі мальовничого села. Ви матимете познайомитись з виробниками, що працюють в сусідніх населених пунктах та придбати в них сири та мед, халву і джеми, городину, наливки та вино, м’ясні вироби та вироби хендмейд і ще багато чого.

11.00 Початок ярмарку

13.00 Лекція-презентація про ресурси землі та елктромобілі

14.00 Початок концерту з хітами Великого Яблука

Бобрицький ярмарок з цього року став регулярним щомісячним заходом, кожен має свою тематику. Більшу частину ярмаркових місць займатимуть наші традиційні учасники - виробники продуктів та непродовольчих товарів з Києво-Святошинського району та Київської області, багато з них мають сертифіковану органічну продукцію.

Подія відбудеться в суботу, 12 серпня. Ярмаркова частина - з 11.00 до 15.00. Фудкорт та розважальна зона працюватимуть до 16.00.

Крім власного транспорту, дістатись до нас з Києва можна від ст.м.Святошино маршрутками 749 та 824. інтервал руху кожні 20хв.

Інформація у нас на сайті

www.bobrytsya.kiev.ua

чи в групі #КазковеселоБобриця у Facebook.

home Думай глобально, дій локально