Безпека пішоходів в селі Бобриця

Бобриця > Новини Бобриці > Безпека пішоходів в селі Бобриця

Села і міста створювались для людей, так нам комфортніше жити, поруч. З появою автомобілів співіснування ускладнилось, в київському передмісті особливу увагу потрібно приділяти зручності пішоходів і велосипедистів та їх праву на безпечне пересування місцем, де вони живуть. В Бобриці задачу розподілили на три етапи:

1)      Спочатку освітили основні дороги села, якими пересувається багато авто, щоб уникнути темних обочин;

2)      Другим етапом було облаштування освітлених і позначених світлофорами, знаками та розміткою пішохідних переходів, монтаж «лежачих» поліцейських перед ними. А також розміщення знаків, що нагадують про обмеження швидкості. У вересні цього року закуплені і встановлюються перші електронні табло-радари для вимірювання швидкості! – зеленим світиться швидкість до 50 км за годину, червоним, як нагадування, що треба її зменшити - понад;

3)      Третій етап – це проектування і реалізація ОКРЕМИХ від автомобільних шляхів пішохідних і велодоріжок. Почали з центру села, на весну 2021 року готується реалізація майже півторакілометрового відрізку від в’їзду зі сторони Білогородки.

Табло-радар вимірювання швидкості авто (вулиці Білогородська, Козацька, Соснова)

Такі табло застосовуються з профілактичною метою. Їхнє завдання – звертати увагу водіїв на швидкість руху автівок, що в свою чергу має на підсвідомому рівні дисципліновувати кермувальників і змушувати їх дотримуватись безпечної швидкості.

 

    

"Перші етапи реалізації окремої вело-пішохідної мережі"        "Дороги Бобриці в у вечірній і нічний час безпечні для пішоходів"

home Думай глобально, дій локально