Анонс конкурсу на участь в симпозіумі BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE 2020

Бобриця > Новини Бобриці > Анонс конкурсу на участь в симпозіумі BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE 2020

Відкриваємо прийом заявок на участь у конкурсі по створенню та реалізації об’єктів паркової скульптури та інсталяції в рамках проекту Bobrytsia sculpture village 2020.

До конкурсу запрошуються художники, скульптори, дизайнери. 

Основною формою міжнародного симпозіуму Bobrytsia sculpture village 2020 стане паркова скульптура та інсталяція вільної тематики, які органічно поєднані з архітектурою та природою маленького міста/села.

Умови конкурсу:

Учасникам конкурсу пропонується створити ескізні проекти об`єктів паркової скульптури та дизайну, кращі з яких будуть реалізовані під час симпозіуму в вересні 2020 року. Цього року заплановано до реалізації 5 об`єктів. Всі витрати на матеріали для створення робіт беруть на себе організатори. Всі роботи стануть частиною проекту BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE та залишаться на території села Бобриця.

Запропоновані учасниками ескізи мають бути подані згідно технічного завдання

Ескізні проекти відправляти за ел. адресою:  infobobritsya@gmail.com

Довідка за телефоном: + 38 093 596 65 23

Кінцевий термін прийому заявок: 20.06.2020 р.

Визначення робіт-переможців буде відбуватися професійним журі, до складу якого увійдуть незалежні експерти з профільних напрямків та представник організаторів. Список переможців буде оголошено на офіційному сайті проекту: www.bobrytsya.kiev.ua.

Після реалізації роботи в локації, журі конкурсу визначає переможця, який отримує приз у грошовому еквіваленті 1 000 Є.

Незалежний куратор/експерт визначає другу премію, у грошовому еквіваленті 500 Є.

Період реалізації проектів в матеріалі: 10.09.20 – 10.10.20

Історична довідка:

В межах ініціативи #казковеселоБобриця четверо жителів села у 2015 році започаткували перший у Європі проект арт-простору, розміщеного не на обмеженій конкретною будівлею чи парком, а на просторах всього населеного пункту. Вулиці, сквери, ліс, набережна і озера на території села Бобриця площею 1100 га: простори для розміщення скульптур та інсталяцій. Заплановано розміщення загалом о 100 об'єктів.

BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE має змінити свідомість жителів, звернути увагу на важливість візуального образу, аспекту краси у змінах, що вносить людина в природній простір. Вплив проекту поширюється не тільки на місцевість, але й на тисячі інших малих громад на пострадянському просторі, формує іншу систему цінностей у підході до створення громадських просторів.

Стартом проекту став Перший міжнародний скульптурний симпозіум в Бобриці (Bobrytsia sculpture symposium) у 2015 році. Три тижні на території Арт-кампусу «Рибгосп» відомі скульптори з України, Болгарїі та Грузії (О. Дяченко, В.Татарський, В.Волосенко, Р.Димитров; В.Жикія) працювали над об’єктами і спілкувались на відкритих івентах з місцевими жителями і гостями. Першою локацією , де розмістили 5 скульптур з граніту та піщанику став центральний сквер.

 

Організаційний комітет

 Bobrytsia sculpture village 2020.

home Думай глобально, дій локально