8 липня відбудеться Бобрицький ярмарок

Бобриця > Новини Бобриці > 8 липня відбудеться Бобрицький ярмарок

Запрошуємо відвідати Бобрицький ярмарок «на Купала» у #казковеселоБобриця. Вас чекає неймовірна природа, локальні виробники продуктів та приємна атмосфера на центральній площі мальовничого села. Ви матимете можливість придбати сезонну продукцію: зокрема картоплю та баклажани, помідори та огірки, абрикоси та сливи. Познайомитись з виробниками, що працюють в сусідніх населених пунктах та придбати в них сири та мед, наливки та вино, м’ясні вироби та вироби хендмейд.

В програмі свята:

-          тематичні розваги свята Травника;

-          о 12.30 виступ гурту «Чіпи»;

-          о 13.00 пізнавально - розважальна програма для дітей з екскурсією на еко-ферму Шеветовських.

Бобрицький ярмарок з цього року став регулярним щомісячним заходом, кожен має свою тематику. Більшу частину ярмаркових місць займатимуть наші традиційні учасники - виробники продуктів та непродовольчих товарів з Києво-Святошинського району та Київської області, багато з них мають сертифіковану органічну продукцію.

Подія відбудеться в суботу, 8 липня. Ярмаркова частина - з 11.00 до 15.00. Фудкорт та розважальна зона працюватимуть до 16.00.

Крім власного транспорту, дістатись до нас з Києва можна від ст.м.Святошино маршрутками 749 та 824. інтервал руху кожні 20хв.

    

home Думай глобально, дій локально