16-го вересня Бабине літо завітало до #казковеселоБобриця

Бобриця > Новини Бобриці > 16-го вересня Бабине літо завітало до #казковеселоБобриця


Бабине літо та інші радощі життя

16-го вересня Бабине літо завітало до #казковеселоБобриця. На центральній площі села розвернувся Бобрицький ярмарок. Торгували понад 40 ярмаркарів з органічними продуктами та товарами власного виробництва. На бобрицьке літо з’їхались гості із навколишніх сіл та міста Києва.

Гостей зустрічали локальні виробники продуктів та приємна атмосфера на центральній площі мальовничого села. Відвідувачі мали можливість познайомитись з виробниками, що працюють в сусідніх населених пунктах та придбати в них козячі, коров'ячі та овечі сири, мед, халву, варення і джеми, городину, наливки та вино, м’ясні вироби - від копченої грудинки до сиров'яленої ковбаси з сиром дорблю, вироби хендмейд і ще багато чого. Ми самі щоразу дивуємось тому, що привозять на ярмарок наші крафтові виробники.

На дітей чекав захоплюючий квест зі спортивними, інтелектуальними та творчими завданнями. Малеча розшукала втікачів із зоопарку та отримала солодку винагороду.

Дорослі мрійники малювали мрії-путівники для осені, з арт-терапевтом Наталією Кузьміною. Саме ці картини тепер зігріватимуть авторів в непогожі осінні будні й даруватимуть проміння сонячного настрою.

В цей день завершився конкурс карикатур "Бобри сміються". Виставка робіт конкурсантів відбулась на ярмарковій площі. Гості ярмарку обрали найцікавішу роботу, яку нагородили званням «Приз глядацьких симпатій».
На перший міжнародний конкурс карикатур, організований громадою села Бобриця, свої роботи подали художники з майже двох десятків країн!

Перший осінній ярмарок продовжився виступом оркестру просто неба. Гостей зачарувала музика у виконанні Eclectic Sound Orchestra на літній сцені в сосновому сквері. Протягом півтори години пролунали три музичні сети: класична музика, популярна музика та рок – сет. Eclectic Sound Orchestra - унікальний колектив професійних музикантів і композиторів, створений в 2014 році диригентом Сергієм Лихоманенко.

В нас було сонячно та тепло, з лимонадом та аперолем, а також багатьма іншими атрибутами літа.

Наступний ярмарок відбудеться 14 жовтня – «Grande Finale`17». Музичний супровід забезпечує «День вуличної музики», виступи нон-стоп з 13:00 до 21:00. А також 14 жовтня – є Днем народження села Бобриця.

З нами тепло*

  

home Думай глобально, дій локально