13 травня відбувся Квітковий ярмарок в Бобриці

Бобриця > Новини Бобриці > 13 травня відбувся Квітковий ярмарок в Бобриці

Квітковий ярмарок в Бобриці

13 травня бобричани та гості з навколишніх сіл та міста Києва відсвяткували перший в цьому році ярмарок. Квітковий ярмарок зібрав близько 30 учасників з органічними продуктами, товарами ручної роботи та представників садових центрів. Похмуру погоду розвіювали вуличні музиканти жвавою музикою, а настрій після робочої суботи, гості піднімали на фудкорті.

Бобрицький ярмарок з цього року стає регулярним щомісячним заходом, кожен буде мати свою тематику. Перший весняний - Квітковий ярмарок з продукцією садових центрів Києво-Святошинського району: від квіткових однолітніх рослин до саджанців дерев та кущів. Безумовно, більшу частину ярмаркових місць займали наші традиційні учасники – виробники продуктів та непродовольчих товарів з Київської області, багато з них мають сертифіковану органічну продукцію.

З цього року ярмарок розширився представниками книжкових магазинів – сучасною українською та світовою літературою ярмаркувала книгарня-кав’ярня «Довженко книги.Кава.Кіно» та з дитячою літературою був магазин «Умнічка».  

Під час ярмарку проходили цікаві майстер класи для дітей та дорослих. Годував гостей фудкорт зі справжньою вуличною їжею. Розважали вуличні музиканти – гурт Фрумін та Галайдюк, гурт «ТопОркестра» та гурт «Фрайда».

Наступний ярмарок відбудеться 10 червня за темою «Перший врожай».  Ви матимете можливість придбати сезонну продукцію: зокрема першу полуницю, черешню, картоплю, познайомитись з виробниками, що працюють в сусідніх населених пунктах.

Коментарі учасників ярмарку:

Світлана Шеветовська, власниця фермерського господарства в с. Бобриця.

«Третій рік поспіль беремо участь в Бобрицькому ярмарку. В цьому році рівень організації перевершив всі мої сподівання. Кількість учасників ярмарку та гостей була варта рівня центральної площі європейського містечка. Ще до офіційного початку ярмарку, за нашими продуктами вже стояла черга.  Місцеві мешканці вже давно оцінили високу якість та смак нашої продукції, а з 2016 року ми ще й стали постачальниками відомого магазину Good Wine. Отже, Бобрицький ярмарок це хороша можливість зарекомендувати власний бренд та надати людям можливість оцінити якість екологічно чистої та свіжої продукції.

Віталіна Семерог, фермерське господарство «Валентина»

«На бобрицький ярмарок в минулому році приїхала вперше, хотіла подивитися що і як, а вийшло, що продала все з чим приїхала. Привезла повний бус і до кінця ярмарки не вистачило товару. До Квіткового ярмарку ми вже були готові та задовольняли потреби клієнтів до кінця ярмарку. Задоволена ярмарком, організацією та атмосферою. Відчувається рівень культурності та розвиненості села, дійсно європейська ярмаркова площа.  Особливо порадували відвідувачі, дуже чуйні та приємні. Навіть доросле покоління зацікавлено відноситься до високоякісних, але дорогих товарів. Нам є з чим порівнювати, тому неймовірно приємно спілкуватися з такими покупцями. Після ярмарки, багато відвідувачів з якими познайомились з Бобриці, стали приїздити до магазину. Вже готуємося до наступного ярмарок - на червневому ярмарку будемо зі свіжими яблуками, полуничним та сливовим джемом, яблучним оцтом та соком. Також обов’язково пораджу вас своїм друзям - виробникам.»

Анна, «BBQ Servise&Мясодел»

«Наша команда в Бобриці вже не перший раз та знаємо, що це приємне місце. З кожним роком кількість учасників та гостей зростає. На ярмарку все дуже сподобалось – атмосфера свята зарядила на декілька тижнів вперед. Ми стояли в зоні фудкорту поряд із маленькою камерною сценою, на якій виступали веселі сучасні музиканти, які не давали нікому сумувати. Постійні відвідувачі подій в Бобриці нас пізнають, черга понад три години гарантована! Рекомендуємо!»

Відгуки гостей:

Ігор Абрам’юк, мешканець Бобриці.

«Бобрицький ярмарок, сьогоднішній був чудовий. Гарно, цивілізовано, тепло, спокійно, душевно. Думали заїхати на годину-дві, а цікаво й приємно провели тут майже чотири години.  Трохи моїх власних вражень - на фото.

PS: Якби не робоча субота, людей точно було б у рази більше.»

Катерина Котлярська, мешканка Бобриці.

«На мій погляд, найкращий ярмарок з усіх колишніх в Бобриці. Накупили всього потрібного - від овочів до книг. Заходи та конкурси для дітей - відмінні! Організація - вище всяких похвал! Але саме чудове - підбір музики. Як сказав Олексій Балан - музика мені зробила день! Відтягнути від сцени було складно. Величезна подяка всім організаторам і учасникам! Особлива подяка - тим, хто запрошував музикантів. »

           

home Думай глобально, дій локально