10 червня відбулось "Свято першого врожаю" в Бобриці

Бобриця > Новини Бобриці > 10 червня відбулось "Свято першого врожаю" в Бобриці

10 червня в чергове відбувся Бобрицький ярмарок за темою «Свято першого врожаю». Ярмаркували на центральній площі понад 40 учасників з органічними продуктами та товарами власного виробництва. На свято з’їхались гості з навколишніх сіл та міста Києва.

Королевою «Свята першого врожаю» стала полуниця, яка розлетілась за 3 години ярмарку в усіх продавців. А разом з нею черешня та овочі, соки та джеми, наливки та домашнє вино, козячі та овечі сири, мед та інші солодкі ласощі.

На ярмарку було розіграно два ящики полуниці. Найфартовішими виявились – Олена Палій та Марина Усик.

Під час ярмарку для дітей було проведено пізнавально - розважальну програму на тему екобалансу, а також екскурсія на еко-ферму Шеветовських. Після екскурсії діти повернулись з купою нових вражень та  бажанням приїхати до нас ще раз.

Дорослі розваги були не менш цікавими. Дякуючи компанії «EcoDrive» всі охочі дорослі та малі мали змогу спробувати себе водієм електросамокату та поганяти по новій центральній площі села Бобриця. Атмосферу свята задавали виступи вуличних музикантів - гурт «ТопОркестра» та гурт «Фрайда». Годував гостей фудкорт зі справжньою вуличною їжею.

Наступний ярмарок відбудеться 8 липня за темою «Овочевий день».  Ви матимете можливість придбати сезонну продукцію: зокрема свіжі морковочки та бурячки, картопля та капуста, абрикоси та сливи, познайомитись з виробниками, що працюють в сусідніх населених пунктах.

Коментарі учасників ярмарку:

Віталіна Семерог, фермерське господарство «Валентина»

«Дякуємо Казкове село Бобриця за запрошення на ваші неймовірні ярмарки, переповнені хорошим настроєм та радістю всіх гостей! Ми з нетерпінням чекаємо приїхати до вас знову, як завжди плануємо готувати новинки сезону, проводити дегустацію всіх наших продуктів та класно проводити час! 
До зустрічі на нових ярмарках!»

Анна, «BBQ Servise&Мясодел»

«Наша команда в Бобриці вже не перший раз та знаємо, що це приємне місце. З кожним роком кількість учасників та гостей зростає. На ярмарку все дуже сподобалось – атмосфера свята зарядила на декілька тижнів вперед. Ми стояли в зоні фудкорту поряд із маленькою камерною сценою, на якій виступали веселі сучасні музиканти, які не давали нікому сумувати. Постійні відвідувачі подій в Бобриці нас пізнають, черга понад три години гарантована! Рекомендуємо!»

Відгуки гостей:

Ігор Абрам’юк, мешканець Бобриці.

 «Ярмарок вже стає звичним, і це дуже добре. У плани моєї родини вже додано пункт: щомісяця, друга субота – ярмарок у моєму селі. На ярмарку ми проводимо, як мінімум, 3-5 годин. До речі, дві сім’ї (з Києва та Боярки) цього разу приїхали на ярмарок, прочитавши мої дописи про ярмарок на Facebook. Знаю, що щоразу таких гостей буде більше, бо ярмарок того вартує.»

Катерина Котлярська, мешканка Бобриці.

«Ярмарки стають в Бобриці все більш і більш звичними. Дуже приємно бачити, що учасників - виробників - з кожним разом все більше, як і покупців. Бачили людей, які приїхали до нас з Києва: наш ярмарок стає популярним та выдомим! Розумію, як нелегко утримувати високу планку по організації подібних заходів. Бобрицький ярмарок - не просто базар, це ціле дійство! Напевно, таких більше ніде немає. Тому хочеться подякувати всім, хто був причетний до свята - Бобрицького ярмарку! Спасибі за те, що даєте можливість виробникам продавати свою продукцію в Бобриці, а нам - купувати її, спасибі за високий рівень організації, за чистоту на площі до і після, за музику і пісні. Вже чекаємо наступного ярмарку.»

    

home Думай глобально, дій локально