10 червня відбудеться Свято першого врожаю в Бобриці

Бобриця > Новини Бобриці > 10 червня відбудеться Свято першого врожаю в Бобриці

Дорогі майбутні гості!

Запрошуємо відвідати «Свято першого врожаю» у #казковеселоБобриця. Вас чекає неймовірна природа, локальні виробники продуктів та приємна атмосфера на центральній площі мальовничого села. Ви матимете можливість придбати сезонну продукцію: зокрема першу полуницю, черешню, картоплю, познайомитись з виробниками, що працюють в сусідніх населених пунктах. В розважальній зоні ви зможете скуштувати смачної їжі на фудкорті та послухати жваву музику вуличних музикантів. Для ваших дітей впродовж ярмарку працюватиме зона з майстер класами та аніматорами.

Бобрицький ярмарок з цього року став регулярним щомісячним заходом, кожен має свою тематику. Травневий ярмарок мав назву «Квітковий», червнева тематична експозиція – перший врожай.  Більшу частину ярмаркових місць займатимуть наші традиційні учасники - виробники продуктів та непродовольчих товарів з Києво-Святошинського району та Київської області, багато з них мають сертифіковану органічну продукцію.

Подія відбудеться в суботу, 10 червня. Ярмаркова частина - з 11.00 до 15.00. Фудкорт та розважальна зона працюватимуть до 17.00.

Крім власного транспорту, дістатись до нас з Києва можна від ст.м.Нивки маршрутками 749 та 824. інтервал руху кожні 20хв. З Вишневого до Боярки на 720 або 369, потім до кола на 796, а потім на 749 або 824 доїхати до центра Бобриці.

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході як виробник - телефонуйте для реєстрації:

+38 093 454 93 35 Анастасія

 

home Думай глобально, дій локально