Кінний FEST

Кінне шоу від Liberty Horse За підтримки Голови сільської ради Бобриці Короля Олександра Григоровича та Бобрицького благодійного фонду «Розвиток та благоустрій», спільно з Федерацією кінного спорту Київщини та бобрицьким кінним клубом «Аріон» 30 вересня 2018 року в Бобриці відбулась подія всеукраїнського масштабу — Кубок Федерації кінного спорту Київщини з дистанційних кінних пробігів. 
Подія стала цілим святом і для спортсменів, і для їх вболівальників, адже вперше змагання проводились в рамках фестивалю, який отримав назву Кінний FEST. В змаганнях приймали участь 34 вершники з усієї України, з яких 19 аматорів (дистанції 12 та 24 км), та 15 професійних спортсменів (дистанції 48 та 80 км).

Своїми враженнями від події з нами поділився президент Федерації кінного спорту Київщини - Андрій Петрович Білий:
- Фестиваль видався дуже яскравим з насиченою програмою. Ми навіть не очікували, що настільки багато людей зацікавляться цією подією. Сподіваємося, що нам як Федерації кінного спорту Київщини, вдалося збільшити кількість прихильників кінного спорту. Ми дуже вдячні Бобриці за допомогу в організації та усім відвідувачам за увагу та справжні емоції.По центру президент ФКС Київщини Білий А.П., праворуч спортсмен, учасник пробігів з Бобриці Андрій Оністрат
- Андрію Петровичу, наскільки складно підготувати такі змагання?
- Я скажу Вам відверто, - це дуже складно, це кропітка робота усієї команди. Нам потрібно було поєднати спортивну частину – зону старту і ветеринарного контролю коней, де має бути відносна тиша, із розважальною програмою для глядачів. Була важлива задача зробити так, щоб і вершникам, і відвідувачам було комфортно. Також ми намагалися зробити масовий старт: зібрати якомога більше учасників змагань. Для цього ми додали короткі дистанції для аматорів – 12 та 24 км, щоб можна було брати участь без спеціальної підготовки.
- Як, на Ваш погляд, може вплинути новий формат проведення змагань на кінний спорт в Україні?

- Думаю, що звісно дуже позитивно, і Кінний Fest це вже довів. Поєднання справжніх змагань та свята для глядачів це класний формат. Чим більше людей буде відвідувати такі події, тім більше людей буде займатися кінним спортом. Тому що побачити це і не закохатися з першого погляду майже не можливо. Більше глядачів та вершніків – більше спонсорів та партнерів, які будуть допомогати розвивати цей напрямок та підтрімувати спортсменів і молоді таланти.

Окрім спортивної частини, в рамках фестивалю відбувся Бобрицький ярмарок, під час якого власники фермерських господарств, сімейних сироварень, пекарень, пасік та еко-теплиць презентували свою унікальну крафтову продукцію, яку можна було продегустувати та придбати. Також на ятках було представлено різноманітну хендмейд продукцію та кінну амуніцію від спеціалізованих кінних магазинів.

В програмі Кінного FESTу були різноманітні дитячі майстер-класи, кінне шоу, виступ дресированих собачок та прогулянки для малечі верхи на статних конях.
Урочисту частину фестивалю, під час якого нагороджували переможців змагань, завершила юна 12-річна фіналістка дитячого Євробачення 2018 Євангеліна Замула, яка підкорила своїм неймовірним голосом усіх глядачів.
Бобриця всебічно підтримує та популяризує екологічний та спортивний туризм, професійний та аматорський спорт. І Кінний FEST став вдалим стартом нового формату кінно-спортивних змагань в Бобриці. Тож попереду ще багато цікавих подій, змагань та перемог.

Фотограф: Анастасія Власенко

 Шоу дресированих собачок        

home Думай глобально, дій локально