Grande Finale’17

Grande Finale’17

14-го жовтня в #казковеселоБобриця відсвяткували День народження села, відтанцювали «День вуличної музики» та закрили перший сезон Бобрицького ярмарку. На центральній площі села з самого ранку розвернувся Бобрицький ярмарок. Торгували понад 50 ярмаркарів з органічними продуктами та товарами власного виробництва. На велике свято з’їхались гості із навколишніх сіл та міста Києва.

Наш перший ярмарковий сезон в #казковеселоБобриця завершився. Ми в режимі "кожна друга субота місяця" зустрічались з травня на центральній площі с.Бобриця під Києвом. Жовтневий Бобрицький ярмарок був особливий - він співпадає з Днем народження села, яке традиційно святкують місцеві жителі на Покрову.

Новинкою жовтневого ярмарку став «День вуличної музики».  Ви пам'ятаєте нашу затишну сценічну локацію в сосновому сквері, ми протягом сезону тестували різні варіанти музичного контенту, порівнювали враження від атмосфери, звучання різних жанрів та виконавців. Ми страшенно раді, що 14 жовтня сцена Бобрицького ярмарку стала першою в Україні сільською локацією Дня Вуличної Музики - події, що проходить у треті вихідні травня щороку в Києві та інших українських містах. Для всіх кому подобається його атмосфера - з 13.00 до 20.00 грали найкращі музики України на сцені бобрицької локації Дня вуличної музики! 

Новинкою фуд-корту Бобрицького ярмарку був унікальний "PORTO Bar" . Порто біле, порто червоне Tawny та Ruby, аперитиви Portonic та Montana, гарячий напій на основі портвейну "Hot Porto" - такий асортимент бару від Sandeman. Осінь - найкращий час для дегустацій портвейну. Зі смачненького - wok, гриль, бограч, скандинавські теплі бутерброди, бургери та мангал-меню.

Дітей з ранку розважало наукове шоу на вулиці, а з другої години батьки залишали дітей в теплому приміщенні, а забирали о шостій з посмішками на обличчях.

Побачимось в квітні наступного року. 

 

    

 

home Думай глобально, дій локально